Glassouse Engelli Bilgisayarı Kafa Takip Sistemi Nedir?

Glassouse Engelli Bilgisayarı Kafa Takip Sistemi Nedir ?

Glassouse Engelli Bilgisayarı Kafa Takip Sistemi ile bilgisayarı, TV’yi, cep telefonunu ve tabletleri uzaktan kumanda ederek kullanmak üzere tasarlanmış sistemdir. Glassouse Engelli Bilgisayarı Kafa Takip Sistemi bilgisayar faresi ile gözlük arasındaki uyumu sağlar. Glassouse  engellilere yönelik bir çok teknoloji cihazlarından biridir.

Dünyada 1 milyondan fazla insanın sakatlığı bulunmaktadır. Bu da dünya nüfusunun %15 ne karşılıktır. Bu hastalardan bazıları elini yada her iki elini kullanamıyorlar

Örneğin, SmartNav  bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayarları  kafa hareketleriyle izlemek için kızılötesi bir kamera kullanır. Bu kafa hareketleri, imleci hasta ellerini kullanmadığından izin veriyor. Bununla birlikte, SmartNav kullanıcılarının ekrandaki araçları kullanmak için klavye kısayol tuşlarıyla kullanmaları gerekiyor.

Hasta sadece kafasını hareket ettirebiliyorsa bu hastamıza kafa hareket sistemimizi öneriyoruz.  Hastanın hiçbir hareketi yoksa bu hastanız için göz takip sistemimizi öneriyoruz. Hastanın kafa hareketi var gözlerini de kullanabiliyor fakat kolarını kaybetmiş hastalarımıza daGlassouse Engelli Bilgisayarı Kafa Takip Sistemimizi öneriyoruz. Glassouse ısırığı ve tıklama düğmesi  sayesinde hasta ihtiyaçları  kolayca gerçekleştirebiliyor.

Glassouse Engelli Bilgisayarı Kafa Takip Sistemi Kullanımı

Aynı anda 9 eksen hassasiyetini hesaplayabildiği anlamına gelen MEM’ları hareketli sensörlere sahiptir. Otomatik kalibrasyon vardır.İnsanın hareketlerini ,cihazların küçük kafa hareketleri ile kontrol etmesini sağlamak için “ısırıp tıklama” da hiçbir zaman tıklanarak denenmedi. Su geçirmezliği ve basınç sorunlarının hepsini çözüldü “Bite tık”  1 tıklama 3 ton basınç altında çalışabilir. Her uygulamaya kolayca sığabilecek glassouse tasarladık. Yani bluetooth ile bağlantı kullanılıyor. Kolayca bluetooth ile bağlanabilirsiniz. Glassouse çok hafiftir. 50 gramdan daha azdır. Glassouse’yu 7 ila 10 gün arasında herhangi bir şarja ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Glassouse; rahat, dayanıklıdır ve gözlük kullanımı ile de uygundur.

Glassouse  Kafa Takip Sistemi Özellikleri

Akıllı pili sayesinde uyku moduna geçer ve çabuk uyanır.

Duyarlılık ayarı: her hareketi yakalamak için üç farklı hassasiyet seçeneği vardır.

Hızlı yanıt süresi: bir hareketi yazması bir saniyeden az sürer.

Geniş uyumluluk: android, Linux, Windows ve smart tv gibi mobil sistemlerle uyumludur.

Glassouse  Kafa Takip Sistemi Erişilebilirlik Ekipmanı

Gece görüş açısı: 160 derece dikey ve 180 derece yatay açı hassasiyeti ve 9 eksen jiroskopu içerir.

Ergonomik ve hafif: ağırlığı sadece 50 gramdır daha fazla verimlilik ve konfor sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Anti- kanserojen ve hijyenik: özel kullanım ağız parçası hijyeniktir. Kullanılan merkezler kanserojen değildir. Ürünün CE ve RoHS sertifikaları bulunmaktadır.

Yüksek uyumluluk

  • Tüm Windows,
  • Android,
  • Linux
  • Smart tv cihazlarıyla
  • Bluetooth ile uyumludur.

Copyright © Simur Digital 2022